Doskonałe narzędzia pracy dla Twojego dziecka.

Skuteczne narzędzia dla dzieci z dysleksją, dysgrafią i dysortografią.

Efektywne narzędzie pracy dla dzieci wielojęzycznych.

Pomocne narzędzia pracy dla dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej.

APLIKACJA MOBILNA

Nauka czytania metodą TAVMA

Moja autorska metoda czytania dostępna jest w formie aplikacji moblinej o nazwie TAVMA i ma na celu poprowadzić rodzica i dziecko tak, aby dostało solidne podstawy czytania, które pozwolą czerpać radość z czytania i zdobywania wiedzy.

Program ten skonstruowany został w oparciu o sprawdzoną i przetestowaną metodę sylabową. Stworzony został tak, aby każde dziecko mogło się szybko i skutecznie nauczyć czytać. Bardzo chętnie pracują z nim dzieci, dla których czytanie nie jest łatwe. Polecany również dla dzieci dyslektycznych i wielojęzycznych.

Dla kogo przeznaczony jest program?
Dla rodziców, nauczycieli, pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem sprawności umiejętności czytania u dziecka w wieku 4+. Program ten można wykorzystać w domu, w pracy, na lekcjach, na zajęciach terapii pedagogicznej, zajęciach dydaktyczno-wyrównawczych.

Więcej informacji o tym jak korzystać z aplikacji znajdziesz na blogu.

Zobacz jak pracować z aplikacją Tavma

Urszula Kosińska

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. Pracuję z dziećmi od 30 lat. Przez wiele lat prowadziłam terapię z dziećmi dyslektycznymi. Założyłam Szkołę Języka Polskiego na Cyprze. Od 12 lat uczę dzieci wielojęzyczne z szybkimi efektami w zakresie czytania i pisania. Z moimi uczniami cyklicznie biorę udział w programie TVP Polonia Słownik polsko@polski. Za osiągnięcia w pracy dydaktycznej zostałam odznaczona przez Prezydenta Polski Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Pomagam dzieciom rozwinąć skrzydła, aby czuły się szczęśliwe, wyjątkowe i miały wysokie poczucie własnej wartości.

Na stronie tej znajdziesz moje autorskie materiały wspierające naukę pisania i czytania.

Dołącz do grupy moich fanów na facebooku, gdzie dzielę się praktycznymi wskazówkami wspomagającymi skuteczną naukę czytania i pisania.