Doskonałe narzędzia pracy dla Twojego dziecka.

Skuteczne narzędzia dla dzieci z dysleksją, dysgrafią i dysortografią.

Efektywne narzędzie pracy dla dzieci wielojęzycznych.

Pomocne narzędzia pracy dla dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej.

APLIKACJA MOBILNA

Aplikacja do nauki czytania TAVMA

Jeśli szukasz sposobu na naukę szybkiego czytania dla dzieci online, to serdecznie polecamy naszą autorską aplikację mobilną – TAVMA. Jest to autorska metoda czytania, która ma na celu poprowadzić rodzica i dziecko tak, aby dostało solidne podstawy czytania, które pozwolą czerpać radość z czytania i zdobywania wiedzy.

Nauka szybkiego czytania online dla dzieci jest możliwa!

Aplikacja do nauki czytania dla dzieci TAVMA została skonstruowana w oparciu o sprawdzoną i przetestowaną metodę sylabową. Program został stworzony tak, aby każdy uczeń mógł szybko i skutecznie nauczyć się czytać. Nauka szybkiego czytania i zapamiętywania online przy pomocy metody TAVMA jest intuicyjna i dedykowana przede wszystkim dzieciom, dla których czytanie nie jest łatwe. System jest polecany również dla dzieci dyslektycznych i wielojęzycznych.

Dla kogo przeznaczony jest program nauki szybkiego czytania i zapamiętywania?

Aplikacja do nauki czytania po polsku dla dzieci TAVMA została stworzona przede wszystkim dla rodziców, nauczycieli i pedagogów zajmujących się wspomaganiem rozwoju oraz podnoszeniem sprawności umiejętności czytania u dziecka w wieku 4+. Program ten można wykorzystać w domu, w pracy, na lekcjach, na zajęciach terapii pedagogicznej czy zajęciach dydaktyczno-wyrównawczych. Jest uniwersalny i przyda się każdemu dziecku wykazującemu trudności w opanowaniu umiejętności czytania.

Więcej informacji o tym jak korzystać z aplikacji znajdziesz na blogu.

Nie tylko aplikacja do nauki czytania

Nasza oferta to jednak nie tylko aplikacja do nauki szybkiego czytania dla dzieci online autorską metodą TAVMA. Znajdziesz u nas również m.in.: ćwiczenia sprawności manualnejćwiczenia percepcji wzrokowej dla dziecielementarz pisania i czytania, kurs szybkiego czytania, ćwiczenia z kaligrafii dla dzieci czy ćwiczenia na problemy z czytaniem i dysleksję u dzieci. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

 

Zobacz jak pracować z aplikacją Tavma

Urszula Kosińska

Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej. Pracuję z dziećmi od 30 lat. Przez wiele lat prowadziłam terapię z dziećmi dyslektycznymi. Założyłam Szkołę Języka Polskiego na Cyprze. Od 12 lat uczę dzieci wielojęzyczne z szybkimi efektami w zakresie czytania i pisania. Z moimi uczniami cyklicznie biorę udział w programie TVP Polonia Słownik polsko@polski. Za osiągnięcia w pracy dydaktycznej zostałam odznaczona przez Prezydenta Polski Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Pomagam dzieciom rozwinąć skrzydła, aby czuły się szczęśliwe, wyjątkowe i miały wysokie poczucie własnej wartości.

Na stronie tej znajdziesz moje autorskie materiały wspierające naukę pisania i czytania.

Dołącz do grupy moich fanów na facebooku, gdzie dzielę się praktycznymi wskazówkami wspomagającymi skuteczną naukę czytania i pisania.