Ćwiczenia ortograficzne i gramatyczne

W tej kategorii przygotowaliśmy nasze materiały dydaktyczne dla nauczycieli przedszkola i klas początkowych pod postacią ćwiczeń ortograficznych i gramatycznych dla dzieci. Znajdują się tu materiały wspomagające naukę podstawowych umiejętności dla najmłodszych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Przydatne materiały dydaktyczne dla nauczycieli

Wśród oferowanych przez nas materiałów dydaktycznych dla nauczycieli uczących w przedszkolu czy klasach początkowych szkoły podstawowej znajdują się autorskie i przydatne w codziennej pracy ćwiczenia gramatyczne i ortograficzne dla dzieci. Mowa tu m.in. o:

Zadbaliśmy o to, by w ofercie dostępne były także materiały dla dzieci z dysleksją. Nasz autorski zestaw materiałów dydaktycznych będzie znakomitym uzupełnieniem zajęć dedykowanych najmłodszym uczniom. Ponadto wszystkie materiały są dostępne w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą części naszej oferty, w skład której wchodzą m.in.: ćwiczenia sprawności manualnejćwiczenia percepcji wzrokowej dla dzieci, kurs szybkiego czytaniaelementarz ćwiczenia w pisaniu i czytaniu, materiały na problemy z czytaniem u dziecka, a także autorska aplikacja do nauki czytania dla dzieci – TAVMA.