Szkolenia dla nauczycieli

W tym miejscu przygotowaliśmy naszą ofertę szkoleń dla nauczycieli oraz rodziców dostępną w wygodnym formacie PDF. Jest ona skierowana zarówno do osób zawodowo zajmujących się edukacją, pragnących wzbogacić swoje metody nauczania i wspierać rozwój swoich uczniów od najmłodszych lat, jak i rodziców działających z myślą o swoich pociechach. Znajdziesz tu m.in. kurs nauki szybkiego czytania i zapamiętywania, a także ćwiczenia przygotowujące dzieci do rozpoczęcia nauki w szkole.

Nauka szybkiego czytania oraz inne przydatne materiały dla najmłodszych

Zarówno kurs „Nauka szybkiego czytania”, jak i inne materiały dostępne w naszej ofercie zostały opracowane przez ekspertkę edukacji wczesnoszkolnej i autorkę projektu „Skuteczne czytanie i pisanie” – Urszulę Kosińską. Kursy są przepełnione praktycznymi wskazówkami, nowoczesnymi technikami nauczania oraz skutecznymi metodami pracy z dziećmi. Szkolenia te oferują solidną bazę wiedzy, która pomoże nauczycielom oraz rodzicom nie tylko rozwijać umiejętności czytania wśród najmłodszych, ale również przygotować dzieci do płynnego przejścia do nauki szkolnej, zapewniając im najlepszy start w edukacyjną przyszłość.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wykorzystania jej w praktyce, aby wspólnie kształtować sukcesy naszych uczniów. Poza nauką szybkiego czytania znajdziesz u nas m.in.: ćwiczenia sprawności manualnejćwiczenia percepcji wzrokowej dla dzieci, elementarz pisania i czytania, ćwiczenia dla dzieci z kaligrafii, ćwiczenia na dysleksję oraz problemy z czytaniem u dziecka. Polecamy również naszą autorską aplikację do nauki czytania dla dzieci – TAVMA. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2